Alvarium Gdynia Redłowo Makieta architektoniczna
Alvarium Gdynia Redłowo Makieta architektoniczna

Oraz krótko omawiam Alavarium.

Każdy lubi oglądać makiety architektoniczne, te deweloperskie. Tym razem oglądam makietę sprzedażową osiedla Alvarium w Gdyni. Nowe mieszkania są w dzielnicy Redłowo pomiędzy przelotową aleją Zwycięstwa i boczną ul. Legionów. Deweloperem tego spektakularnego osiedla jest lokalny Semeko. Pierwsze zdjęcie przedstawia wysoką 16-piętrową wieżę apartamentową. Z mieszkań jest widok na morze. Oraz dwa z trzech niskich budynków mieszkalnych. Mają po 8 pięter. Zwróć uwagę na trzy ostatnie piętra. To grupa kaskadowych penthousów z dużymi tarasami. Też mają widok na morze.

Poniżej jeszcze zbliżenie na dwa ostatnie piętra (16 i 15). Kiedy oficjalnie otwarto sprzedaż wysokiej wieży, te piętra nie były wystawione. Zarezerwowane „dla siebie” lub kupił je inwestor prywatny. Frontowa ściana jest ustawiona bokiem do alei Zwycięstwa, tak aby lepiej było z mieszkań widać morze.

16-piętrowa wieża z boku.

16-piętrowa wieża z tyłu. Od ulicy Legionów.

Niższe trzy 8-piętrowe apartamentowce oraz ich kaskadowe penthousy.

Ostatnie zdjęcie to rzut z góry. Ten jakby u góry zdjęcia to jest biurowiec. Miasto Gdynia zmusza deweloperów mieszkaniowych do budowania biurowców lub hoteli. Oni się do tego nie palą i nie interesuje ich zarządzanie powierzchnią biurową lub bycie hotelarzami jak przypadku Plac Unii w Gdyni. Budują szkielet, a potem go sprzedają z planami.

Makiety deweloperskie są cudowne. Nadal świetnie uzupełniają komputerowe wizualizacje. Pewnie chcesz wiedzieć, czy polecam zakup nowego mieszkania w Alvarium? Tak polecam, jak dla siebie. Ceny mieszkań na rynku pierwotnym na tym osiedlu są normalne. Dzielnica do jakości nieruchomości. Taniej nie znajdziesz. Nie szukaj już więcej. Mój post nie jest reklamą, a opinią.

ALVARIUM (GDYNIA REDŁOWO) – Wizualizacja dewelopera Semeko.

Na zakończenie zapytam cię. Widziałeś już makietę symboli Gdyni? Czyli naszego 35-piętrowego apartamentowca Sea Towers? Nie? To zapraszam na oglądanie makiety Morskich Wież! Jestem Michał Gdyński, autor opiniotwórczego bloga o nieruchomościach Gdyni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne posty o nieruchomościach Gdyni.