Apartamenty Króla Jana
APARTAMENTY KRÓLA JANA – W Gdyni Orłowo. Fot: Invest Komfort.

Loading

Uwaga. Początek postu. Wymaga dokończenia. W międzyczasie zapisz się na mój newsletter lub zapytaj mnie teraz osobiście: kontakt.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – Moje krótkie wprowadzenie.

Sprawia mi, moderniście ogromną przyjemność napisać kilka zdań o nieruchomości, w której sam bym mógł mieszkać. To jest jak polecać coś samemu sobie. Apartamentów Króla Jana III jest 15, ale tylko jeden na rok pojawia się na rynku wtórnym. Nie ma teraz? Trzeba się zapisać u mnie i dam ci znać jak się pojawi w sprzedaży.

Mój 30 sek. short. Przechodziłem to nagrałem.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – Video: Michał Gdyński

Są doskonałe w lokalizacji i architekturze. Nic lepszego w Orłowie nie znajdziesz. Owszem mamy jeszcze dwa podobne osiedla obok, ale te jest z kategorii apartamenty rezydencjalne. Dosłownie dla króla, królowej i jego książąt i księżniczek. Jeśli koniecznie chcesz dzielnicę Orłowo zamiast dzielnicę miliarderów Kamienna Góra, to jest oferta nieruchomości zamykająca twoje poszukiwania.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – Kto i kiedy je zbudował?

Budowniczym Apartamentów Króla Jana jest gdyński deweloper Invest Komfort. Znany z postawienia 35-piętrowego apartamentowca Sea Towers w Gdyni. Apartamenty Króla Jana zostały zbudowane w latach 2008 – 2010.

Budynki mają parter, piętro i drugie piętro. Są ich cztery o podobnej architekturze. W sprzedaży było 15 lokali od 63-126 m2. Jednak kilka mieszkań zostało połączonych nawet do 160 m2. Architektem jest biuro architektoniczne BJK, które zaprojektowało obok apartamenty samego dewelopera. A jeszcze obok wille najbogatszych polaków.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – Dla kogo?

Typowe apartamenty rezydencjalne na zamieszkanie. Ze względu na znakomitych mieszkańców nie nadają się pod booking. Prywatność jest tutaj kluczem.

Swoje apartamenty mają / mieli tutaj deweloperzy oraz osoby znane jak Marta Kaczyńska. Obok (jeszcze bliżej plaży) mieszkała aktorka ŚP. Anna Przybylska.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – O cenach mieszkań.

Ceny Apartamentów Króla Jana są bardzo wysokie, ale należy wspomnieć, że nieruchomość jest w pożądanej dzielnicy Orłowo 200 metrów od molo oraz 120 metrów od plaży.

Czyli bardzo, bardzo i bardzo blisko morza. Wszystkie cztery budynki są w zaledwie w trzeciej linii domów od brzegu. Nadto mają bardzo okazałą architekturę, a większość mieszkań jednopoziomowych jest duża a dwupoziomowych bardzo duża.

RokPiętroMetrażCena m2Cena
2023-021 i 2160m235.000 zł/m25.600.000 zł
2023-01184m235.000 zł/m22.900.000 zł
APARTAMENTY KRÓLA JANA – Ceny mieszkań.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – Czy jest hala garażowa?

Tak. W nieruchomości jest duża podziemna hala garażowa. Duże mieszkania mają nawet po trzy miejsca parkingowe.

Jedno moje stwierdzenie. Płot to porażka ludzkości, ale ten płotek może być – że ładny. Chociaż lepiej, żeby go nie było. Zapamiętaj to sobie. Jesteś w Gdyni. Ufam, że wspólnota mieszkaniowa odda ten płot na złom.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – Co jeszcze podobnego mogę polecić?

Biała zabudowa linii brzegowej Orłowa posiada jeszcze dwa podobne małe osiedla.

  1. Orłowska Riviera
  2. Orłowo Park (dawniej Prokom Park).

W okolicy są też podobne i jeszcze bardziej okazałe nieruchomości. Są to wille lub apartamenty gdyńskich deweloperów oraz lokalnego biznesu. Ich cena m2 może w 2023 roku dochodzić nawet do 50.000 zł. Mają widok na morze. Do tej pory nigdy nie były w ofercie sprzedaży ani ich właściciele nie są zainteresowani sprzedażą nawet po owe 50 tys. zł/m2. Jeśli więc uda ci się namierzyć mieszkanie w trzech wymienionych osiedlach a do tego z widokiem na morze to nie zwlekaj z decyzją. Tego mieszkania zaraz nie będzie.

APARTAMENTY KRÓLA JANA – Moje słowo na koniec.

Jeśli spacerowałeś Orłowem, pewnie zauważyłeś te nieruchomości przy plaży, które nagrałem na filmie. Są nie do kupienia.

ORŁOWO – Apartamenty przy plaży.

Nie da się ich kupić. Nawet za 100 tys. zł/m2. Cena wydaje się chora, ale właściciele, nasi lokalni deweloperzy urządzili sobie tutaj swoje gniazdko. Mają wiele propozycji, ale nie! Właściwie to dokładnie te apartamenty na rogu ul. Plażowej i ul. Przebendowskich dyktują ceny nieruchomości w Orłowie i w Gdyni. Architekt, który zaprojektował osiedle Króla Jana III, też zaprojektował i te. Orgia gdyńskiego modernizmu. Trzy apartamentowce po trzy apartamenty w każdym. W 2023 wynajęcie jednego apartamentu to koszt minimum 20 tys. złotych na miesiąc. Gdybyś chciał coś wynająć w tym metrażu i w tej cenie. Mam coś lepszego. Coś najlepszego w Gdyni. Joker! Jestem Michał Gdyński autor bloga o nieruchomościach Gdyni. Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne posty o nieruchomościach Gdyni.