Wszystkie lokale użytkowe do wynajęcia i na sprzedaż w Gdyni na jednej stronie www.

Aby dodać lokal do bazy należy zadzwonić:

24h/7d

500 555 491

lub wysłać zapytanie:

michal@gdynski.pl


Mamy 5 przewag nad innymi biurami nieruchomości.

1. Rezerwacja Twojego lokalu.

Nigdy nie masz pewności, czy nowy najemca skutecznie realizuje biznesplan. Po wynajęciu lokalu lub w czasie niepewności zmieniamy status oferty z „WYNAJĘTY” na „ZAREZERWUJ” i zaczniemy przyjmować do kolejki chętnych na przyszły wynajem. Ostatecznej selekcji dokonasz Ty.

2. Powiadomienia, że Twój lokal się zwalnia.

Jeśli już wiesz, że niebawem najemca zwolni lokal, zmienimy status twojej oferty z „WYNAJĘTY” na „ZWALNIA SIĘ” oraz powiadomimy naszymi realnymi i wirtualnymi kanałami setki najemców, którzy np. myślą o zmianie lokalizacji na lepszą niż mają.

3. Bezterminowa oferta Twojego lokalu.

Nie musisz za każdym razem pisać e-oferty od nowa. U nas może być ciągle widoczna w trybie LOKAL: DO WYNAJĘCIA, WYNAJĘTY, ZAREZERWUJ, ZWALNIA SIĘ lub NA SPRZEDAŻ. Tym sposobem jej treść, zdjęcia i filmy są zawsze uaktualniane i udoskonalane.

4. Topowa pozycja w Google.

Jeśli powód nr 3 bardzo Ci odpowiada, oferta lokalu zawędruje na szczyt wyników wyszukiwania Google. Zarówno w linkach, jak i w obrazach. Wszyscy szybko poznają nasze charakterystyczne i rzucające się w oczy czerwone ramki ofert. Wszak nieruchomości nabywa się oczami.

5. Współpraca z polskimi i globalnymi brandami.

Ponieważ tworzymy specjalistyczny zespół nieruchomości komercyjnych na terenie Miasta Gdynia, przedstawiciele popularnych marek dostają na biurko nasze oferty oraz trendy koniunkturalne i audyty. Sami też, życzą sobie takie od nas otrzymywać. Kierując się nimi i twój lokal może wpaść im w oko.

Aby to osiągnąć, mamy trzy zasady:

  1. Wyłączność, która pozwala nam działać.
  2. Najmujący lub kupujący nie płaci prowizji, więc nie unika oferty.
  3. Możliwość rezerwacji, aby łapać przyszłych najemców na Twój lokal.

(Nasza prowizja przy najmie lokalu to 29-dniowy czynsz lub 2,9% kwoty sprzedaży. Te dwa warunki gwarantują błyskawiczną transakcję).

Zrobimy wszystko, aby nie było ani jednego dnia bez najemcy. Obecnie szukamy dużego lokalu w lokalizacji ul. Świętojańska / ul. Starowiejska na restaurację McDonald’s i KFC.

Michał Gdyński