Działki Leśne Gdynia
DZIAŁKI LEŚNE (GDYNIA)

Dzielnice Gdyni (wszystkie 21) / Działki Leśne

DZIAŁKI LEŚNE – Moja opinia?

Już w pierwszym zdaniu chcę ci pogratulować zainteresowaniem kupna mieszkania w dzielnicy Działki Leśne. Dlaczego? Ponieważ na 21 dzielnic Gdyni jest najbardziej modernistyczną. Kiedy w czasach młodej Gdyni architekci moderniści budowali kamienice zespolone w Śródmieściu, właśnie na Działkach Leśnych mieli przestrzeń do budowania swoich okazałych willi. Dziś deweloperzy kontynuują tutaj jakość. Przeciwnie do dzielnic na dalekich wzgórzach Gdyni. Jest jednak pewien minus. W czasach PRL owe perły modernizmu: domy i wille zostały licznie zaniedbane. Z tego powodu wiele osób szukających nieruchomości spoza Gdyni pogardza okolicą. Potem zawsze żałują. Z niewiedzy są nieświadomi, że powoli właściciele nieruchomości nabierają świadomości, w jakich mega domach mieszkają. Zaczynają je remontować lub sprzedają małym deweloperom, a ci dosłownie zamieniają je w blask Gdyni. Na nieruchomości warte miliony. I ten proces sprawi, że będziesz mieszkać w Top 3 (na 21) najpiękniejszej dzielnicy miasta z morza i marzeń. Szczerze! Uwielbiam tę dzielnicę i polecam na zamieszkanie jak dla siebie. Okazja lokowania kapitału. Masz pytania? Zadzwoń do mnie.

DZIAŁKI LEŚNE – O liczbie mieszkańców.

Dzielnicę Działki Leśne zamieszkuje 7.500 osób.

DZIAŁKI LEŚNE – O widoku na morze.

Jest widok na morze ponieważ Działki Leśne są dzielnicą na dużym wzniesieniu. Najczęściej widok na morze jest z ostatnich pięter nieruchomości. Np. ten widok poniżej jest jakby z 20 piętra wg dzielnicy Śródmieście.

DZIAŁKI LEŚNE – Nowe mieszkania?

Nowe mieszkania w Gdyni 2022 >>

DZIAŁKI LEŚNE – Dzielnice podobne?

Jeśli szukasz nieruchomości w dzielnicy Działki Leśne to możesz jeszcze spojrzeć na dzielnicę Grabówek lub tę dalszą Leszczynki. Te trzy stanowią jakby jeden pakiet. Poza odległością do centrum są niemal jednakowe.

Zobacz wszystkie 21 dzielnic Gdyni >

Zobacz kolejną dzielnicę Grabówek (13 z 21) >

DZIAŁKI LEŚNE – Szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 26.

Film 2 minuty, dużo panoram dzielnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne posty o nieruchomościach Gdyni.