Lokal użytkowy Grabówek Kołłątaja 6A Gdynia
Lokal użytkowy na sprzedaż w Gdyni, dzielnica Grabówek, ul Kołłątaja 6A. Chciałbym, aby Urząd Pracy na tej części nieruchomości miał taką/szklaną elewację. Wszystkie drzewa też wymyślone. Nie wolno tak kłamać Panie wizualizatorze;)

„Zgłaszam” lokal do Żabki [Zabka.pl/wynajem-lokalu], a jeśli „nie” to do sieci pizzerii i do restauratorów. —Michał Gdyński.

Cena:

Deweloper nie podaje czy lokal użytkowy jest na sprzedaż, czy do wynajęcia. Jest to jedyny lokal usługowy w tej 6-piętrowej nieruchomości.

Kiedy lokal będzie oddany?

Rozpoczęcie budowy nieruchomości: 2021-Jesień.

Zakończenie budowy nieruchomości: 2022.

O lokalizacji:

Grabówek jest jedną z 21 dzielnic Gdyni i nie jest sypialnią. Grabówek jest jedną z 7 w dolinie miasta tj. wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego: samochodowego i SKM (Szybka Kolej Miejska).

Ulica Kołłątaja 6A jest przy jednej z trzech przelotowych ulic Gdyni, ul. Morskiej, gdzie przecina się z ul. Warszawską. Bardzo blisko dworca GDYNIA GŁÓWNA PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska). 350 metrów piechotą do tunelu dworca. Ulica Kołłątaja jest główną ulicą dojazdową do dzielnicy Grabówek od strony centrum Gdyni.

Powyżej: nowy lokal użytkowy jest obok Urzędu Pracy w Gdynia (Otwarte: Pon.-Pt 8-16) oraz obok dużego biurowca MIR (Morski Instytut Rybacki, także wynajmują powierzchnie biurowe). Poniżej: Dalsza część ulicy Kołłątaja to niewielka zabudowa blokowa, liczne kamienice oraz liczne wille.

Powierzchnia lokalu użytkowego.

Powierzchnia całkowita: 126.66 m2.

Powierzchnia sali sprzedażowej: 94.23 m2.

Magazyn: 14.50 m2.

Pomieszczenie socjalne/biuro: 9.38 m2. Posiada dwa okna.

Łazienka: 2.87 m2 + WC: 1.78 m2.

Korytarz: 3.91 m2

Jak z parkingami przed lokalem?

Dlaczego nie należy się obawiać, że nie będzie miejsc na 20 minutowe zakupy? Jak widać na wizualizacjach dewelopera przed samym lokalem nie ma miejsc postojowych, ale stosunkowo duży parking posiada Urząd Pracy w Gdyni. Parking ma osobny wjazd i wyjazd. Jest tam 7 miejsc postojowych. Urzędnicy mają do dyspozycji parking podziemny biurowca. Po zamknięciu rzędu, czyli po 15:30 parking jest praktycznie wolny.

Kolejny parking na 7 miejsc jest obok przy ul. Kołłątaja 6, tam gdzie jest ten mały budynek. W przyszłości i tutaj będzie niewielki blok mieszkalny. Prawdopodobnie urzędnicy nie zrezygnują z tego parkingu zapewniając jedno pasowy tylko wjazd do przyszłej nieruchomości. Natomiast, dla siebie warto pomyśleć o zakupie lub wynajmie miejsca parkingowego w hali garażowej nieruchomości. Ewentualnie poszukaj garażu lub miejsca w grupie na Facebooku: GDYNIA – Garaże i miejsca parkingowe

O lokalach usługowych w okolicy.

Ulica Kołłątaja ma 630 metrów długości i praktycznie nie ma tu ani jednego porządnego lokalu użytkowego. Jedynie obok (21A), ale mało widoczny jest niewielki lokal w dobudowie do kamienicy oraz w dalszej części ulicy Kołłątaja (46) niewielki lokal wolnostojący typu garażowego i dwa niewielkie lokale z małymi witrynami w kamienicy (49). Najbliższy profesjonalny lokal użytkowy jest powyżej ulicy Kołłątaja, przy ul. Kapitańskiej 20 (650 metrów od ul. Kołłątaja 6A) i jest w nim Żabka.

Moja opinia.

Narzuca się, że ten lokal to idealna Żabka osiedlowa lub sklep z podobnej branży. To jest jedyny tak wyeksponowany od ulicy dojazdowej lokal użytkowy w tej części dzielnicy Grabówek. Wspomniana Żabka przy ul. Kapitańskiej 20 praktycznie nie ma parkingu. Dobre miejsce na pizzerię lub restaurację.

Inne ciekawe propozycje od dewelopera na lokal użytkowy w tej okolicy.

Dowiedziałem się, że ulice powyżej, przy ul. Kapitańskiej, a konkretnie przy PLACU NEPTUNA ma postać niewielka zabudowa mieszkaniowa z dużym lokalem restauracyjny. To jest dokładnie to, czego w tej części dzielnicy Grabówek brakuje. Będę jeszcze o tym pisał. Jeśli interesują cię moje audyty i chcesz być na bieżąco z nowymi lokalami od deweloperów oraz okazjami na rynku wtórnym zapraszam do śledzenia moich profili w social media:

Facebook grupa: GDYNIA – Lokale użytkowe

Instagram: GDYNIA – Lokale użytkowe

Wasze komentarze są równie ciekawe. Możesz też zadać pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne posty o nieruchomościach Gdyni.

OSIEDLE SOLANO. Gdynia, dzielnica Mały Kack, ul. Strzelców. Warszawski deweloper Spravia debiutuje w Gdyni 👍Polecam zakup mieszkania ponieważ będzie widok na morze.

Ktoś mnie zapytał: Jaka jest różnica między apartamentem a mieszkaniem? W Gdyni jest to oczywiste. Apartament ma widok na morze.

Deweloperzy już po zakupach miejskich gruntów w Gdyni (2021-07-15). Razem wydali 15 milionów. Zobacz co kupili. Odcinek 1.

15 lipca 2021 Miasto Gdynia wystawiło nowe grunty na przetarg. Cztery udało…