Mycie czyszczenie elewacji Gdynia
Mycie czyszczenie elewacji Gdynia

Loading

Moja porada przed zamówieniem usługi.

Można wymieniać brudną elewację na nową co 10 lat. Kto bogatej wspólnocie mieszkaniowej zabroni? Można tynk umyć co dwa, trzy lata i będzie wyglądać jak nowy. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Czyszczenie elewacji dociera do Polski. Jednak mam dla ciebie tylko jedną poradę przed podjęciem decyzji. Jeśli twój blok (nieruchomość) jest pomalowana w pastelozę, nie ma sensu jej czyścić. Lepiej będzie wymienić elewację na biały tynk, a następnie czyścić ją co kilka lat. Pasteloza była modą. Lękiem przed bielą. Nawet kultowy gdyński deweloper Invest Komfort u początku działalności bał się koloru białego. Teraz wszyscy wiemy, że jego charakterystyczny i kompromisowy beż był błędem. Biel tynku nie jest modą, lecz kanonem modernizmu. Jesteś w Gdyni. Gdynia będzie białym punktem na szarej lub kolorowej mapie Polski.

Ile kosztuje umycie elewacji średniego bloku?

W 2022-11 umycie przykładowego bloku z Wielkiej Płyty (4 piętra i 4 klatki, około 1800 m2) zamknie się w kwocie 20.000 zł.

Top 3 firmy z Gdyni myjące/czyszczące elewacje.

1. MURAWSKI

Strona: Czyszczenie-Murawski.pl

Adres: Gdynia, dzielnica Chylonia, ul. Swarzewska 16.

Więcej firm czyszczących elewacje w Gdyni nie ma. Napisz do mnie, jeśli świadczysz taką usługę. Uzupełnię listę: michal@gdynski.pl.

Ciekawostka: Mycie elewacji wieżowca dronem.

MYCIE, CZYSZCZENIE ELEWACJI – Dronem.

Dron do mycia elewacji to jeszcze nowość w Polsce. W Gdyni nie znalazłem firmy oferującej taką usługę. Napisz do mnie, jeśli prowadzisz firmę myjącą elewacje nieruchomości. Uzupełnię ten post: michal@gdynski.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne posty o nieruchomościach Gdyni.

GDYNIA – Nieruchomości (Grupa na fb). Gdzie można dodać oferty nieruchomości za darmo w Gdyni? Nie tylko oferty, ale pytania, opisy i opinie oraz usługi.

Tu dodasz ofertę nieruchomości w Gdyni za damo!

MODERN TOWER (GDYNIA) – 17 metrów skandalu w bookingowcu! Co widać? Zdjęcia i video z mieszkania. Ostrzegam przed zakupem.

Postawienie Modern Tower w tym miejscu to głupota miasta i chciwość dewelopera.…

GDYNIA – Moje 10 powodów dlaczego Gdynia jest najlepszym miastem w Polsce na zakup nieruchomości i zamieszkanie na stałe.

Gdynia, Sopot czy Gdańsk? Moje krótkie wprowadzenie. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy…