SEA TOWERS - Taras widokowy
SEA TOWERS – Taras widokowy Fot: Invest Komfort, Kuba Wojewódzki/IG.

Loading

SEA TOWERS – Dla kogo taras widokowy?

Sea Towers jest apartamentowcem rezydencjalnym. [powtórzenie] REZYDENCJALNYM. Jedynym w Polsce północnej. I jedynym drapaczem mieszkaniowym nad całym Morzem Bałtyckim. Nie jest biurowcem jak nowojorski WTC 1 lub dubajskim hotelem. Aby zachować swoją strefę komfortu, taras widokowy jest tylko dla nas – 250 prawdziwych mieszkańców dwóch wieżach. Na dole, w cokole są przewidziane jakieś biura na usługi medycyny. Dlaczego mieszkańcy Gdyni żyją najdłużej w Polsce?

Względy bezpieczeństwa też są istotne. W Sea Towers mieszkają milionerzy i miliarderzy. Właściciele Resrve.., aktorzy i ci, co kochają ciszę. Wszyscy spotykamy się na tarasie widokowym. Rozmawiamy i czasami rozmawiamy o biznesie. Ceny m2 apartamentów zaczynają się od 20 tys. za m2. 40 tys. te na górze. 5-15 milionów za penthouse. 3-5 miliona zł za apartament lub 1-3 miliona za mieszkanie. Teraz rozumiesz, z jakiego powodu ten drapacz ma taras widokowy zarezerwowany wyłącznie dla stałych mieszkańców. Ci z wynajmów i bookingu nie mają na niego wstępu. Kuba Wojewódzki mieszka w grupie penthausów. Jestem Michał Gdyński, mieszkaniec i pośrednik przyjaciół. Ostatnio poleciłem kogoś kto zapłacił za penthouse wieży B za rok z góry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne posty o nieruchomościach Gdyni.

GDYNIA – Moje 10 powodów dlaczego Gdynia jest najlepszym miastem w Polsce na zakup nieruchomości i zamieszkanie na stałe.

Gdynia, Sopot czy Gdańsk? Moje krótkie wprowadzenie. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy…

MODERN TOWER (GDYNIA) – 17 metrów skandalu w bookingowcu! Co widać? Zdjęcia i video z mieszkania. Ostrzegam przed zakupem.

Postawienie Modern Tower w tym miejscu to głupota miasta i chciwość dewelopera.…